KUPIDOM.UA

Запрошуємо стати нашими партнерами!

Працюєте на ринку нерухомості? Бажаєте розширити клієнтську базу, значно збільшити охоплення, досягти зростання ефективності? Портал нерухомості Kupidom.ua забезпечить ці можливості. Ми відкриті для співпраці з агентствами нерухомості та готові допомогти у просуванні об'єктів, з якими ви зараз працюєте.

Переваги співпраці

Зростання продажів, покращення репутації, набуття статусу успішного та надійного учасника ринку нерухомості — наші партнери можуть розраховувати на суттєве збільшення ефективності.

У сайту Kupidom стабільна аудиторія. Її представники – ваші потенційні клієнти. Заохочуємо і всіляко підтримуємо роботу не лише власників нерухомості та покупців із професійними агенціями, а й співпрацю між собою.

Публікуйте ваші оголошення, розвивайте свій бізнес. Наші конкурентні переваги забезпечать досягнення ваших бізнес-цілей.

Ми заохочуємо співпрацю щодо системи партнерських продаж (СПП). Це механізм, за якого агентство чи ріелтор може залучити до продажу об'єкта колег та мотивувати їх частиною своєї комісії.

Зареєстровані учасники можуть обмінюватись на нашому порталі ексклюзивними об'єктами та пропонувати умови співпраці. Залучаючи колег, ви можете швидше закривати угоди. Для пошуку таких об'єктів впроваджено зручну фільтрацію по кожному місту та району, ціні та типу нерухомості.

 

Про нас

Портал нерухомості Kupidom – це всеукраїнський проект, послугами якого активно користуються власники об'єктів та орендодавці, а також покупці та орендарі. У нас однаково ефективно продають та здають в оренду житлові об'єкти, а також комерційну нерухомість, гаражі та ділянки землі.

Одна з переваг, що приваблюють аудиторію порталу, – максимально докладне заповнення оголошень. Публікуючи інформацію про об'єкт, автор не змушений вибирати обмежені характеристики зі списку: він може сам розписати всі особливості та переваги. Зручне відображення дозволяє демонструвати всі ключові дані та швидко залучати клієнтів.

Ми відкриті до співпраці з партнерами: отримайте максимум переглядів за допомогою активної рекламної кампанії та зручних інструментів просування оголошень на порталі.

Як отримати максимум переглядів: 5 кроків від Kupidom

Бажаєте, щоб наша співпраця вийшла взаємовигідною та ефективною? Ось кілька практичних рекомендацій:

1. Додайте в оголошення якісні фотографії об'єкта.

2. Завантажуйте відео на YouTube і додавайте посилання.

3. Вказуйте повний опис об'єкта: немає жодних обмежень!

4. Вкажіть адресу, щоб об'єкт відображався на карті.

5. Використовуйте рекламні інструменти порталу.

 

Працюйте більш ефективно разом із Kupidom

Ви можете створювати власну базу об'єктів на нашому порталі з фото, відео, повною інформацією. Вам не доведеться витрачати час на пересилання матеріалів клієнтам – вся інформація і так буде доступна в оголошеннях.

Вкажіть вашу спеціалізацію для продавців та покупців, і це залучить зацікавлених клієнтів, які зможуть звернутися до вас із відповідними заявками.

Робота з нами – це можливість обійти конкурентів у ніші. Це заощадження ресурсів: вам не доведеться створювати розділи з об'єктами на власному сайті. Ви можете просто посилатися на оголошення, опубліковані на нашому порталі. Надсилайте посилання потенційним клієнтам або публікуйте їх у соцмережах. Інформація на порталі доступна 24/7 - цілий рік. Покажіть сучасність та солідність своєї компанії – ми допоможемо вам йти в ногу з часом.