Правила та умови користування сайтом Kupidom.ua

Поняття і терміни

Веб-сайт - сукупність даних, електронної (цифрової) інформації, інших об’єктів авторського права і (або)суміжних прав тощо, пов’язаних між собою і структурованих у межах адреси веб-сайту і (або) облікового запису власника цього веб-сайту, доступ до яких здійснюється через адресу мережі Інтернет, що може складатися з доменного імені, записів про каталоги або виклики і (або) числової адреси за Інтернет-протоколом;
Веб-сторінка - складова частина веб-сайту, що може містити дані, електронну (цифрову) інформацію, інші об’єкти авторського права і (або) суміжних прав тощо;
Власник  персональних даних - фізична або юридична особа, яка визначає мету обробки персональних даних, встановлює склад цих даних та процедури їх обробки, якщо інше не визначено законом;
Згода суб'єкта персональних даних - добровільне волевиявлення фізичної особи щодо надання дозволу на обробку її персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки, висловлене у письмовій формі або у формі, що дає змогу зробити висновок про надання згоди. У сфері електронної комерції згода суб'єкта персональних даних може бути надана під час реєстрації в інформаційно-телекомунікаційній системі суб'єкта електронної комерції шляхом проставлення відмітки про надання дозволу на обробку своїх персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки, за умови, що така система не створює можливостей для обробки персональних даних до моменту проставлення відмітки;
Обробка персональних даних - будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження,реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.

Загальна правова інформація

Дані правила поширюються на всіх відвідувачів і користувачів сайту Kupidom.ua  (далі - «Сайт»). 
Уважно прочитайте ці правила, які регулюють використання цього сайту (далі – «Правила» або «Умови»). Використовуючи цей сайт та матеріали сайту, користувач висловлює свою згоду з даними Правилами. Кожен користувач Веб-сайту зобов'язаний ознайомитися зі змістом Правил.
Інформація, що міститься на даному сайті, не може бути відтворена чи використана для публікацій без письмового дозволу Власника Сайту і/або Адміністрації Сайту. 
Дія Правил користування цим Сайтом поширюється як на фізичних, так і на юридичних осіб.
Використання будь-якого із способів оплати вимагатиме встановлення окремих правових відносин із постачальником цієї платіжної послуги і прийняття його правил. Власник Сайту і/або Адміністрація Сайту не є стороною таких відносин і не має можливості втручатися в їх зміст або виконання. У разі виникнення проблем із оплатою користувач повинен звернутися до відповідного оператора, щоб уточнити будь-які сумніви або подати скаргу. Власник Сайту і/або Адміністрація Сайту не несе відповідальності за платіжні послуги, що надаються зовнішнім постачальником послуг.
Власник Сайту і/або Адміністрація Сайту не несуть відповідальності за збитки, що виникли в зв'язку з використанням або неможливістю використання цього Сайту.
Власник Сайту і/або Адміністрація Сайту залишає за собою право на зміну інформації на даному Сайті, в тому числі внесення змін до даних Правил без попереднього повідомлення.
Правила стосуються як безкоштовних, так і платних оголошень, які публікуються на Сайті. Порушення правил публікації може привести до обмеження доступу на Сайт.
Оголошення, що порушують закон або ці Правила, зокрема, додані в неправильну категорію, аналогічні або ті, що дублюють один одного, неодноразово повторюються (спам), що містять матеріали образливого або порнографічного характеру, спроби шахрайства, що порушують авторські права, будуть видалені, а плата, що раніше стягувалась за розміщення оголошення та платні послуги, пов'язані з цим оголошенням, не повертається. Допускається публікація одного об’єкту різними користувачами, але з різним описом оголошення (повністю ідентичний опис – негативний фактор ранжування пошукових систем). Абсолютно ідентичний дублікат оголошення буде видалено з сайту. 
Оголошення приймаються до публікації російською або українською мовами та мають бути написані кирилицею. Користувач Сайту самостійно, на власний розсуд розміщує рекламні оголошення на Сайті та самостійно несе відповідальність за розміщену ним інформацію. 

Правила реєстрації та розміщення оголошення на Сайті 

Для реєстрації на Сайті потрібно заповнити форму, яка доступна на Веб-сайті та надати необхідні дані, включаючи адресу електронної пошти, номер телефону українського оператора мобільного зв'язку, а також, ознайомитися з даними Правилами, приймаючи їх умови.
При реєстрації необхідно вказати коректну e-mail-адресу. Вона буде головним каналом зв'язку між Користувачем та Адміністрацією Сайту, на який будуть відправлені підтвердження публікацій оголошень і важлива інформація, пов'язана з акаунтом Користувача.
Користувачем має вказати тільки свій існуючий номер телефону українського оператора мобільного зв'язку. Користувач зобов'язаний вказати свій номер телефону. Використання чужого номера з будь-якою метою заборонено і призведе до блокування Облікового запису без права відновлення.
Один користувач має право на один акаунт. Акаунти-клони перевіряються Адміністрацією Сайту і видаляються без повідомлення і права повторної реєстрації.
Рекомендуємо вказати у власному профілі Прізвище, Ім'я та По-батькові  користувача. 
При реєстрації  профіль «Приватна особа»  відповідає продавцю/орендодавцю (власнику) нерухомості, профіль «Ріелтор» відповідає спеціалісту з нерухомості/агенту, який працює в компанії або є приватним ріелтором; профіль «Агентство» відповідає директору або адміністратору агентства.
Користувачі профілю «Приватна особа» та «Ріелтор» повинні завантажувати особисте фото (аватар) у профільні дані . Фото повинне бути якісним і не розпливчастим, не допускаються логотипи, малюнки та інші предмети на фото.
Користувачі профілю «Агентство» повинні завантажувати логотип, не допускається особисте фото, малюнки та інші предмети на фото.
Завантаження фото (аватару) у власний профіль є обов’язковою. 
Якщо в назві потрібно вказати індивідуального підприємця, то єдиною припустимою формою є "ФОП  Прізвище І.Б."
Не допускається написання ПІБ латиницею, вказівка ​​в імені цифр (у тому числі - мобільного номеру), використання псевдонімів, скорочення, ініціали, вигадані імена; імена, які написані с помилками або в зменшувальній формі.
Наприклад: “Танюша” (повинно бути “Тетяна”),  “Влад” (повинно бути     “Владислав ”)
Вся інформація, що міститься в поданих на сайт оголошеннях, є загальнодоступною, за винятком пароля для доступу до особистого кабінету Користувача.
Доступ Користувача до зміни інформації, що міститься в оголошеннях, проводиться тільки на основі унікальних логіна і пароля, введених Користувачем при реєстрації.
Відповідальність за збереження пароля несе Користувач.
Рекомендуємо розміщувати в оголошенні максимально детальну інформацію про об'єкти нерухомості. Заборонено розміщення оголошень про неіснуючі об'єкти нерухомості.
В описі оголошення не повинно міститися контактних даних Користувача, назви, адреси, сайту  компанії  – для цього спеціально призначені поля для заповнення.
Не допускається вказівка ​​некоректних характеристик об’єкта  продажу (оренди) в оголошенні, у тому числі вказівка ціни, яка не відповідає фактичній ціні продажу або оренди об'єкта нерухомості. Заборонено вказувати вартість за квадратний метр. При публікації оголошень про довгострокову оренду в полі «Ціна» повинна бути вказана вартість оренди за 1 місяць.
Максимальна кількість фото для одного оголошення – 25, мінімальна  для квартир, кімнат, будинків, комерційної нерухомості – 3, для ділянок землі і гаражів/парковок – 1 фото.
Допускається додавання до оголошення тільки фотографій об'єкта нерухомості, що пропонується. 
Не допускається додавання до оголошення фото: тільки логотипів агентств нерухомості; фото з логотипами/водяними знаками інших рекламних майданчиків/платформ; візитних карток; фото планування інших об'єктів нерухомості; недостовірних фото; копій екранів мобільних телефонів, смартфонів, планшетів, ноутбуків і ПК; будь-яких інших символічних зображень, які не мають відношення до об'єкта нерухомості, що пропонується; буквених і цифрових символів, контактної інформації (номерів телефонів, e-mail, посилань на сайт та інше); фото з частковим або повним зображенням людей, тварин і предметів, які безпосередньо не відносяться до об'єкта нерухомості; розмитих, нечітких фото.
Адміністрація Сайту має право видалити оголошення без можливості його редагування у разі надходження на нього скарг від користувачів щодо недоступності рекламованого об'єкта.
До публікації на сайті не приймаються оголошення, що містять: оголошення з фото які не відповідають об'єкту нерухомості, ненормативну лексику, а також образливі висловлювання, порнографію, шахрайство, вимагання, заклики до насильства і протиправних дій.
Якщо оголошення не відповідає даним критеріям - воно буде видалено Адміністрацією Сайту. 
Не допускається подача оголошень з одним і тим же текстом опису об'єкта від одного Користувача.
Ексклюзивний договір – письмовий або усний договір  між власником об’єкта нерухомості та ріелтором/агентством нерухомості на одноосібне переважне право продажу або оренди об’єкта нерухомості. Ексклюзивний договір може бути тільки з одним ріелтором/агентством. 
При отриманні скарг від інших користувачів на не ексклюзивність об’єкту нерухомості адміністрація сайту може запросити додаткові документи, що підтверджують ексклюзивні права ріелтора/агентства нерухомості на даний об’єкт нерухомості. 
При закінченні строку дії ексклюзивного договору мітка «ексклюзив» повинна бути видалена з оголошення. 
Строки дії і строки подачі оголошень вказані у розділі Послуги

Права і обов'язки учасників

Для використання повного функціоналу Сайту, Користувач повинен зареєструвати обліковий запис (акаунт) і почати користуватися веб-сайтом як зареєстрований Користувач.
Додавати оголошення може будь-який авторизований Користувач Сайту.
Залишаючи оголошення, Користувач погоджується, що його оголошення може бути використано Адміністрацією сайту без попереднього узгодження з автором оголошення. 
Користувач несе відповідальність за зміст оголошення.
Забороняється публікація посилань на інші Сайти.
При додаванні оголошення забороняються прояви релігійної, расової, статевої та іншої дискримінації.
Забороняється використання лайки на будь-якій мові, образливих виразів в будь-якому місці на Сайті – в описі оголошення, відгуках, переписці з клієнтами та ін. 
Забороняється публікація оголошень, що дискредитують будь-яку особу.
Забороняється публікація оголошень, що наносять моральну або будь-яку іншу шкоду будь-якій особі.
У разі порушення Користувачем будь-якого з пунктів цих Правил, Адміністрація сайту має право видаляти оголошення, виправляти або переміщати оголошення, змінювати персональну інформацію про Користувача, виводити попередження для Користувача.
Адміністрація сайту має право прийняти або відхилити оголошення до публікації.
Адміністрація сайту має право застосувати блокування Користувача за недотримання цих Правил.
Власники Сайту мають всі права на вміст оголошень і можуть використовувати їх будь-яким чином, що не були заборонені чинним законодавством України, при цьому зобов'язуючись згадувати джерело та ім'я автора інформації.
Власники Сайту мають абсолютний пріоритет при ухваленні будь-яких рішень, що стосуються оголошень.

Звільнення від відповідальності 

Власник Сайту і/або Адміністрація Сайту не несе відповідальність стосовно будь-якої інформації користувача, включаючи помилки, віруси, наклеп, непристойність або неточність, порушення авторських прав, що містяться в будь-якій із частин контенту користувача.
Власник Сайту і/або Адміністрація Сайту не несе відповідальність за несанкціоноване використання (іншими користувачами) контенту користувача. Власник Сайту і/або Адміністрація Сайту не несе відповідальність за використання контенту користувачем, який порушує авторські права, права на товарні знаки та інші права інтелектуальної власності будь-якого іншого користувача або особи.
Користувач знімає відповідальність із Власника Сайту і/або Адміністрації Сайту, звільняє їх від зобов'язань і гарантує незавдавання шкоди у зв'язку з претензіями, зобов'язаннями, витратами, вимогами і збитками якого б то не було характеру, що виникли яким би то не було способом у зв'язку з:
вивантаженням Користувачем на сайт забороненого або обмеженого для поширення контенту та будь-яке використання (в тому числі заборонене або обмежене для поширення) цього сайту Користувачем;
втратою, стиранням, видаленням, пошкодженням, публікацією контенту Користувача, вивантаженого ним на сайт; або
несанкціонованим використанням облікового запису Користувача, а також порушенням його секретності, викликане незабезпеченням з боку Користувача секретності паролів його облікового запису або інших реквізитів захисту.

Зміна правил та умов

Адміністрація/Власник Сайту може в будь-який час вносити зміни до цих Правил користування сайтом без попереднього повідомлення користувачів. Будь-яким чином використовуючи даний сайт, користувачі приймають зобов'язання дотримуватися цих Правил, та повинні ознайомлюватися з ними при кожному новому відвідуванні цього сайту.

Зворотній зв’язок

При виявленні будь-яких помилок, які перешкоджають роботі сайту, веб-сторінок, посилань тощо, звертайтесь за наступною електронною адресою:
e-mail: support@kupidom.ua