Виберіть місто

Купити гараж у Києві на Kupidom: простий пошук у всіх районах

Щоб перестати турбуватися про збереження автомобіля, краще купити гараж у Києві - він забезпечує безпеку транспортного засобу. До того ж інвестиція в придбання окупається: це вигідніше, ніж роками платити за паркування. У столиці багато пропозицій щодо продажу таких об'єктів. Їх можна знайти на порталі нерухомості Kupidom.

Купити гараж у Києві: поради щодо вибору

Можна знайти пропозиції у Дніпровському, Голосіївському, Солом'янському, Дарницькому, Святошинському, Деснянському, Оболонському, Печерському, Шевченківському, Подільському районі. Знайти об'єкт поряд з будинком реально: наприклад, купити гараж на Позняках, Академмістечку, Оболоні, Відрадному і т.д. При виборі важливо враховувати основні критерії:

  • розташування. Буквально – чим ближче, тим краще. Спочатку може здатися, що відстань 1-2 км від місця паркування до будинку невелика. Але коли доведеться нести щось важке чи йти в негоду, думка зміниться;
  • площа та призначення. Можна купити гараж для стандартного легкового авто, фургона, вантажівки. Все залежить від цілей та варіантів вибору;
  • ціна. Залежить від типу, матеріалу будівлі, площі та розташування. Наприклад, у Святошинському районі буде дорожче, ніж купити його в Дніпровському районі;
  • надійність та зручність. Критерії: матеріал будівництва, наявність естакади чи оглядової ями, внутрішнє облаштування, наявність комунікацій.

Важливі тонкощі при купівлі гаража

Продати місце для авто може безпосередньо власник або ріелтор. Спілкуючись із контактною особою, потрібно насамперед поцікавитись наявністю документів. Автори оголошень на сайті Kupidom можуть самостійно завантажувати копії документів. Це спрощує вибір. Але якщо документів в оголошенні немає, можна попросити їх надати в особистому спілкуванні. Найважливіші папери – техпаспорт та свідоцтво про право власності.

Якщо планується купити неприватизований (кооперативний) гараж, потрібно запросити фінансові документи. Є ризик придбання об'єкта із боргами попереднього власника. Також слід поспілкуватися з керівництвом кооперативу щодо набуття повноправного членства. Це дозволить використовувати об'єкт.

Ціна гаража залежить від його типу. Це може бути повноцінний окремий об'єкт або частина спеціалізованої забудови. Можна також купити паркомісце в підземному паркінгу.

Значення має матеріал. Найдорожчі та надійні – бетонні, цегляні та блокові. Металеві споруди дешевші, але вони недостатньо комфортні та недовговічні.

Купити паркомісце на Kupidom: переваги

Продати гараж у Києві може власник або його представник: на порталі Kupidom публікуються оголошення від власників та агенцій. Ви можете налаштувати відображення оголошень: вибрати відповідний район столиці, подивитися всі варіанти або скористатися пошуком.

Фільтри для пошуку гаража або паркомісця: валюта, ціна, тип (новий об'єкт або вторинний ринок), загальна площа, кількість машиномісць і т.д. Вибрані оголошення зручно відображаються: доступна вся ключова інформація, яку надали автори.

Пошук на нашому порталі простий та швидкий. Вибирайте з комфортом, переглядайте розташування об'єкта на карті, зв'язуйтесь з авторами оголошень, що сподобалися. Ви без проблем знайдете ідеальний варіант.